درباره آموزشگاه تعادل.

آموزشگاه فنی و حرفه ای تعادل با بیش از 18 سال سابقه آموزشی در رشته‌های فناوری اطلاعات، خدمات حقوقی و امور مالی بازرگانی و بازاریابی به صورت تخصصی مشغول به فعالیت می باشد.

از جمله مزیت های مهم آموزشگاه تعادل می توان به بیمه خویش فرمایی ، دوره های کاربردی ، اساتید حرفه ای ، مدرک بین المللی اشاره کرد، در ادامه این مزیت ها را باهم بررسی می  کنیم:

بیمه خویش فرما:

دوره های آموزشگاه تعادل را سپری کنید در آزمون فنی و حرفه ای نمره قبولی کسب نمایید مدرک خود را به شرکت بیمه ارائه دهید تا به راحتی بیمه شوید و از مزایای آن استفاده کنید.

دوره های کاربردی:

همیشه در آموزشگاه فنی و حرفه ای تعادل سعی شده است تا دوره های پرکاربرد و آن دسته از دوره هایی که محبوبیت بیشتری نزد کارآموزان محترم را دارد، در این آموزشگاه ارائه گردد.

اساتید حرفه ای:

طبیعتا هر آموزش مفید مستلزم مربی حرفه ای و با تجربه است تا بتواند به خوبی ارائه درس نماید آموزشگاه فنی و حرفه ای تعادل مفتخر است که با کادر حرفه ای اساتید با رزومه ی حرفه ای (اروپایی-آسیایی)مشغول به کار است.

مدرک بین المللی:

چنان چه قصد سفر به کشورهای خارجی و حتی اروپایی را دارید و می خواهید که در آن جا ساکن شوید و به محض وارد شدن مشغول به کار شوید، مدارک بین المللی می تواند کمک های سودمندی جهت رزومه کاری شما داشته باشد.

برخی از دوره های آموزشگاه تعادل:

مدیریت اجرایی کارهای ساختمانی درجه 1و2

مشاور خرید و فروش املاک

بنای سفت کار درجه 1و2

گچ کار درجه 1و2

سنگ کار درجه 1و2

کاشی کار درجه 1و2

نقشه کشی معماری

نقشه کشی عمومی

نقشه کشی سازه

گودبرداری

آرماتور بند

قالب بند

Photoshop

3d max

Autocad

Revite

Icdl

و…